

Specifications:
| Feature | Details |
| Model | OLEVS 3700 Rectangular Series (Tank Style) |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Case Size | ~19.5 * 22mm (Small Rectangular) |
| Case Thickness | ~8mm |
| Watch Weight | ~74g |
| Strap Material | Gold-Tone Alloy |
| Water Resistance | 30 Meters (3 ATM) |
| Glass | High-Hardness Coated Mirror |
| Clasp | Jewelry Clasp |
























Reviews
There are no reviews yet.