

Specifications:
| Feature | Details |
| Model | OLEVS 360 (Diamond Mirror Series) |
| Movement | Original Quartz Movement |
| Case Diameter | 42mm |
| Case Thickness | 11mm (Ultra Slim) |
| Watch Weight | ~50g strap, ~110 g steel |
| Strap Material | Breathable PU Leather |
| Strap Width | 22mm |
| Water Resistance | 30 Meters (3 ATM) |
| Glass | High Hardness Diamond / Prism Cut |
| Clasp | Pin Buckle |




































Naseer –
Mene ghalti se ghalat color order kar diya tha. WhatsApp par rabta kiya to unho ne foran change kar diya. Very cooperative team.